O firmie

China Link oferuje usługi tłumaczenia pisemnego i ustnego z języka chińskiego, a także profesjonalne usługi biznesowe. Tłumaczymy w parze językowej polski-chiński, angielski-chiński.

Wychodząc naprzeciw obecnym potrzebom naszych klientów, oferujemy kompleksowe realizacje projektów handlowych: poszukiwanie kontrahentów, negocjacje, finalizowanie kontraktów i transport.

Siedziba firmy znajduje się w Warszawie, jednak możliwy jest dojazd do klienta na terenie całej Polski.

O mnie

Nazywam się Maciej Sitarek, z wykształcenia jestem sinologiem, tłumaczeniami z języka chińskiego zajmuję się od 2015 roku. Początkowo doświadczenie zdobywałem tłumacząc na targach, co pozwoliło mi na poznanie różnych branż i związanej z nimi terminologii.

Miałem również okazję pracować jako lektor języka chińskiego, a także zdobywać doświadczenie w handlu międzynarodowym z chińskimi podmiotami. Praca w polskiej firmie handlowej pozwoliła mi brać udział w wielu projektach, dzięki którym zdobyłem doświadczenie w imporcie i eksporcie z Chin oraz negocjacjach z chińskimi firmami, w tym także ze spółkami państwowymi takimi jak Bao Steel. Miałem również okazję przeprowadzać wizytacje firm i zakładów produkcyjnych w Chinach, a także tłumaczyć spotkania biznesowe, instalacje maszyn i szkolenia pracowników.

Aktualnie prowadzę własną działalność, w której wykorzystuję zdobyte doświadczenie w tłumaczeniu z języka chińskiego i handlu międzynarodowym. Wykonuję tłumaczenia ustne oraz pisemne, a także pomagam w realizacji projektów. W swojej pracy wykorzystuję zasady agile project managementu (zwinnego zarządzania projektami), duży nacisk kładę na komunikację z klientem, staram się dostosować do potrzeb i wymagań projektu.

Moje doświadczenie w zakresie tłumaczeń pisemnych z języka chińskiego obejmuje teksty techniczne, biznesowe, prasowe, a także materiały audiowizualne. Zachęcam do kontaktu w celu uzyskania bezpłatnej wyceny.